STYLE SWITCHER

Choose Colour style

Godziny pracy biura: Poniedziałek - Sobota: 8:00 - 16:00

 • - Stawiamy na jakość -
  Dlatego naszą wizytówką
  Są komfortowe, nowoczesne i bezpieczne autokary.
 • - Stawiamy na doświadczenie -
  A nasi kierowcy
  Zawsze dowiozą Państwo na miejsce i na czas.
 • - Świadczymy usługi od 1996 -
  Jesteśmy do Państwa dyspozycji
  Radosław i Karol Borowscy

O nas

Firma przewozowa POL-FOL R i K Borowscy działa na rynku transportowym od 1996 roku. Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem, posiadamy certyfikaty i wszelkie uprawnienia do wykonywania przewozów krajowych i międzynarodowych. Dysponujemy nowoczesną flotą, na którą składa się 20 autokarów marki Scania. Nasi kierowcy codziennie przemierzają Europę wzdłuż i w szerz, dlatego do Państwa dyspozycji mamy kadrę, która zawsze bezpiecznie dowiezie Was na miejsce i na czas.
Każdego dnia życie stawia przed nami nowe wyzwania, dlatego wciąż uczymy się i podnosimy standardy naszych usług, żeby sprostać wymaganiom szerokiego grona naszych klientów.DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

Nasze autokary przemierzają Polskę i Europę już od 21 lat. Dysponujemy flotą 20 nowoczesnych i luksusowych pojazdów, które dowiozą Państwo bezpiecznie, komfortowo i na czas w dowolne miejsce w Europie.

Zawsze bezpiecznie

Firma R i K Borowscy oferuje najwyższy standard usług, zapewniając swoim klientom bezpieczną podróż. Nasz tabor jest regularnie kontrolowany w autoryzowanych stacjach obsługi.

Komfortowo

Nasze autokary spełniają wszystkie standardy komfortu podróżowania. Obok profilowanych foteli wyposażonych w pasy bezpieczeństwa, w naszych pojazdach jest klimatyzacja, DVD, toaleta oraz coffee bar. Wysoki standard, pozwala na podróżowanie autentycznie w komfortowych warunkach.

Zawsze na czas

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży transportowej jest gwarantem naszej niezawodności. Doświadczeni i kompetentni kierowcy dbają to żeby bezpiecznie i na czas dotrzeć do wyznaczonego celu podróży.

Lokalizacja

99-300 Kutno ul. Sosabowskiego 5/16

Zadzwoń do nas

+48 24 254 03 48 +48 609 089 909

Napisz do nas

pol.fol@op.pl

loader